Pozycjonowanie firmy Skuteczne pozycjonowanie i reklama firmy w internecie.
Wysoka jakość usługi potwierdzona referencjami i doświadczeniem.
   
Tanie pozycjonowanie dla firm


Dlaczego nasza oferta jest atrakcyjna?

Co to jest pozycjonowanie?

Usługi świadczone przez bbSoft WebDesign kierowane są do firm i instytucji, które chcą z jak najlepszej strony zaprezentować się w sieci Internet i przedstawić swoje produkty lub usługi. Korzyści wynikające z obecności strony w wyszukiwarkach na najwyższych miejscach są niewymierne, ponieważ zdecydowana większość osób poszukując konkretnych informacji korzysta z Internetu.
Pracę rozpoczynamy od analizy Państwa strony w wyszukiwarkach oraz analizy firm z branży konkurencyjnej. Dzięki powyższej analizie ustalamy zakres prac koniecznych do pozycjonowania Państwa strony. Następnie przedstawiają Państwo propozycję słów kluczowych bądź fraz adekwatnych do branży, produktów bądź usług świadczonych przez Państwa firmę, które mamy pozycjonować. Analizujemy podane frazy, a w razie konieczności sugerujemy ich zmianę lub dodanie innych słów. Ustalamy końcowe warunki współpracy oraz ostateczny koszt pozycjonowania Państwa strony.
Opracowane przez nas technologie i strategie marketingowe spełniają najnowsze standardy i - co najważniejsze - są skuteczne. Przed nawiązaniem z nami współpracy wszelkie informacje (wyceny, pomoc w doborze słów kluczowych, wzór umowy) uzyskujecie Państwo nieodpłatnie i niezobowiązująco. Podjęcie współpracy następuje na jasnych, przejrzystych zasadach. Warunki finansowe znajdują się na stronie cennik, podejmując współpracę oraz w trakcie jej trwania nie zostaniecie Państwo zaskoczeni żadnymi dodatkowymi opłatami. Przysługujące nam wynagrodzenie jest naliczane tylko za osiągnięte efekty pracy a proponowane ceny są bezkonkurencyjne.

Zalety pozycjonowania:

Zaletą tej formy marketingu i promocji jest fakt, iż informacja dociera do osób faktycznie nią zainteresowanych, co trudno osiągnąć stosując inne płatne formy promocji. Niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzicie Państwo działalność, pozycjonowanie pozwala wypromować Państwa stronę, skutecznie podnosząc prestiż oraz przynosząc korzyści.

Szybki kontakt:

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i propozycje. Prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy.


Zamówienie usługi pozycjonowaniaKupon rabatowy o wartości
369 zł brutto
na usługę pozycjonowania.

Rabat na pozycjonowanie


strony www

Ważne informacje:

Co to takiego pozycjonowanie?
Ile kosztuje usługa?
Jak wygląda umowa?
strony www

Szybki kontakt:

bbSoft WebDesign
tel: 71-355-71-51 (09:00 - 16:00)
fax: 71-355-71-51 (24/h)

NIP: 897-111-81-39
REGON: 933018414