Pozycjonowanie firmy Skuteczne pozycjonowanie i reklama firmy w internecie.
Wysoka jakość usługi potwierdzona referencjami i doświadczeniem.
   
Tanie pozycjonowanie dla firm


Oferta dla Reseller'ów

Oferta Reseller skierowana do firm zainteresowanych pośrednictwem w sprzedaży usługi pozycjonowania dla odbiorcy końcowego. Reseller sam decyduje komu oraz ile fraz będzie pozycjonował. Reseller sam decyduje w jakiej cenie będzie świadczył usługę. Reseller zawiera (bądź nie) umowę na usługę pozycjonowania z własnym klientem.

Nasza współpraca z Resellerem

Nasza współpraca to zaledwie kilka prostych punktów i już możesz zarabiać na usłudze pozycjonowania przy minimalnym nakładzie pracy. Nie musisz znać się na pozycjonowaniu i nic nie musisz robić w tym zakresie.
Pozyskaj klienta, rozliczaj się z nim i zarabiaj.

Jak to wygląda z technicznego punktu widzenia?
 • Ty zawierasz z nami umowę na pozycjonowanie dowolnej ilości fraz i dowolnej ilości stron.
 • Ty pozyskujesz klienta i nawiązujesz z nim współpracę na własnych warunkach i we własnych cenach.
 • Ty dodajesz frazy które chcesz pozycjonować klientowi do swojego panelu Reseller w naszym systemie.
 • My pozycjonujemy podane frazy Twoich klientów, które dodałeś do panelu Reseller.
 • My rozliczamy się z Tobą zbiorczo za wszystkie pozycjonowane frazy.
 • Ty rozliczasz się z każdym ze swoich klientów stosując własne stawki.W każdej chwili możesz zmieniać lub usuwać frazy i adresy stron bez ograniczeń. Pamiętaj jedynie, że wszystkie zmiany lub usunięcia fraz które wprowadzisz zawsze zaczynają obowiązywać od nowego miesiąca. Natomiast dodanie nowych fraz (aby nie czekać) może obowiązywać od nowego tygodnia, czyli zawsze od poniedziałku lub od nowego miesiąca jeśli ten nastąpi wcześniej.
Nie związujemy Cię długimi umowami, to Ty decydujesz jak długo będziesz z nami współpracował. Okres wypowiedzenia skutkuje zawsze na koniec następnego miesiąca po złożonym wypowiedzeniu. Złożysz wypowiedzenie pod koniec tego miesiąca to nasza współpraca zakończy się z końcem miesiąca następnego.
Aby uniknąć tzw. 'pustych' umów, których Resellerzy nie wypowiadają, lub utrzymują tylko kilka pozycjonowanych fraz, kwota minimalna wynosi 99 zł netto miesięcznie. Jeśli kalkulacja opłat z pozycjonowanych Twoich fraz w miesiącu wyniesie mniej niż kwota minimalna to zapłacisz kwotę minimalną. Twoja praca ogranicza się tylko do pozyskania klienta, zawarcia z nim umowy i co miesiąc fakturowania. A jeśli z nim ustalisz, to również raportowania wyników, ale to już Twoja decyzja i Twoje warunki współpracy które ustalisz samodzielnie z klientem.
Wyobraź sobie prosty scenariusz.
Wiele firm pozycjonuje średnio 6-8 fraz i zazwyczaj szukają usługi w przystępnej cenie.
Jeśli pozyskasz 3 klientów (po 6 fraz każdy), to u nas zapłacisz za tę usługę 342 zł netto miesięcznie.
Twoi klienci zapłacą Tobie minimum 260 zł netto każdy, lecz to zależy od Twoich stawek. Łącznie około 780 zł netto miesięcznie. Czyli Twój czysty zysk wyniesie ponad 430 zł netto/mc, nie robiąc nic, poza tym, że będziesz musiał z klientem zawrzeć umowę, od czasu do czasu z nim porozmawiać i przesłać mu ewentualny raport i swoją fakturę.
Brzmi interesująco?
Teraz wyobraź sobie, że pozyskasz 10, 20 lub więcej klientów. A przy odrobinie determinacji i zaangażowania można pozyskać bez większego problemu w ciągu roku nawet 50 klientów (średnio 1 na tydzień).
Ile wtedy wyniesie Twój czysty zysk? Ponad 7.000 zł netto/mc!
Zarabiaj 7000 zł netto miesięcznie bez wychodzenia z domu

*Orientacyjna kwota miesięczna, za pozyskanie około 50 klientów.

Cennik pozycjonowania Reseller i warunki współpracy

 • WARUNKI:
 • Do pozycjonowania przyjmujemy od 1 frazy.
 • Fraza może być pojedynczym wyrazem, lecz na efekty trzeba
  znacznie dłużej czekać, sugerujemy dwu lub trzy wyrazowe frazy.
 • Umowa bez klauzuli , okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc.
 • Gwarancja niezmiennej ceny przez cały okres współpracy.
 • KOSZT POZYCJONOWANIA JEDNEJ FRAZY w Google.pl
 • Koszt jednej frazy wynosi tylko: 19 zł netto/mc.
 • KOSZT POZYCJONOWANIA JEDNEJ FRAZY w Bing.pl
 • Koszt jednej frazy wynosi tylko: 19 zł netto/mc.
 • W Bing.pl pozycjonujemy zawsze takie same frazy co w Google.pl
 • HOSTING DLA KLIENTÓW Resellera
 • Oferujemy również profesjonalny Hosting w naszym Data Center.
 • Hosting w cenie 10,00 zł netto/mc. lub 100 zł netto/rok.
 • GWARANCJE:
 • Działamy na rynku już ponad 15 lat w branży pozycjonowania.
 • Setki zadowolonych klientów i tysiące wypozycjonowanych fraz.
 
Opracowane przez nas technologie i strategie marketingowe spełniają najnowsze standardy i - co najważniejsze - są skuteczne.

Przed nawiązaniem współpracy wszelkie informacje (wycena, analiza, pomoc) Reseller uzyskuje nieodpłatnie i niezobowiązująco.

Podjęcie współpracy z Resellerem następuje na jasnych, przejrzystych zasadach.

Pozycjonujemy strony internetowe w wynikach wyszukiwania Google.pl oraz dodatkowo na życzenie te same frazy w Bing.pl.

Zainteresowany współpracą ? - Skontaktuj się ...


Zaleta opłaty stałej

W przypadku usługi o stałej niskiej opłacie abonamentowej firma pozycjonerska nie ponosi kosztów początkowych co oznacza niskie opłaty miesięczne nawet w momencie gdy strona WWW wejdzie w wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania. Przy dłuższej współpracy taka forma rozliczenia jest bardzo korzystna dla Resellera i gwarantuje niezmienność cen. Reseller sam rozlicza się ze swoimi klientami na własnych warunkach. Mogą to być opłaty stałe, mogą być za efekty, może przesyłać własne raporty. Reseller ma pełną swobodę we współpracy z własnym klientem. Reseller nam płaci jedynie 19 zł netto/mc za każdą frazę po przekroczeniu kwoty minimalnej.

Zaleta pozycjonowania

Zaletą tej formy marketingu i promocji jest fakt, iż informacja dociera do osób faktycznie zainteresowanych, co trudno osiągnąć stosując inne płatne formy reklamy. Niezależnie od tego, w jakiej branży jest strona klienta Resselera, pozycjonowanie pozwala wypromować stronę, skutecznie podnosząc jej prestiż, reputację i renomę oraz przynosząc korzyści finansowe dla Resellera i klienta końcowego.

Czas trwania umowy

Nie stosujemy żadnych klauzul lojalnościowych. Jesteśmy pewni swojej jakości i skuteczności. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony a okres wypowiedzenia dla Resellera wynosi tylko 1 miesiąc ze skutkiem na koniec następnego miesiąca.

Zainteresowany współpracą ? - Skontaktuj się ...